Kvíz na podporu OZ Odyseus

Úvod Chcem pomôcť Kvíz na podporu OZ Odyseus

 

Od septembra 2011 organizujú Jakub Gábriš, Katka Gabriš a Matúš Németh vedomostný kvíz, ktorého výťažok je určený na podporu OZ Odyseus. Kvíz sa koná raz do mesiaca v bratislavskej kaviarni Scherz a zúčastňujú sa ho 4-členné tímy, ktoré si chcú zmerať sily v rôznych oblastiach vedomostí. Celý výťažok z kvízu (vstupné 5 eur na osobu, tombolové lístky za 1 euro) sa využíva na financovanie nášho programu Chráň sa sám.

 
 

Ako to vyzerá na kvízoch pre podporu OZ Odyseus?

Svôj 4-členný tím môžete prihlásiť na vedomostny.kviz@gmail.com, s tým, že sme sa rozhodli zmeniť jednu vec pri registrácii tímov. Nebudeme už registrovať prvých 16 prihlásených tímov tak ako kedysi, ale vylosujeme 16 tímov spomedzi všetkých tímov, ktoré sa prihlásia do 24 hodin po uverejnení tejto správy, čiže do stredy 12:00. Chceme byť spravodliví a dať šancu aj tým, ktorí nie sú celý deň pri počítači / na smartfone :)

Ako vždy, kvíz sa koná v Kafe Scherz na Partizanskej 2, začiatok je o 19:00, vstupné je 5 eur na osobu. Celý výťažok z kvízu je určený na aktivity OZ Odyseus.

Ako sme využili doterajšie finančné dary z kvízu

Ďakujeme Vám za Vašu podporu. Tu si môžete prečítať, ako sme použili finančné dary z kvízu za jednotlivé obdobia: