Novinky

Ponuka práce - Tereňák/čka

!AKTUÁLNE do 25.3.2018! OZ Odyseus hľadá posily do terénu (vhodné aj pre študentov a študentky). Pre viac informácií, kliknite tu.

Ponuka práce - Sociálny pracovník/čka

!AKTUÁLNE do 25.3.2018! OZ Odyseus rozširuje svoj pracovný tím o sociálneho/u pracovníka/čku do centra K2 - kontakt s komunitou. Pre viac informácií, kliknite TU.

Ponuka práce: psychológ/ička

!AKTUÁLNE do 25.3.2018! OZ Odyseus hľadá psychológa/psychologičku na prácu v Centre K2 - kontakt s komunitou. Viac informácií nájdete TU.

Ponuka práce - Asistent/ka sociálnej práce

!AKTUÁLNE do 25.3.2018! OZ Odyseus hľadá do tímu asistenta alebo asistentku sociálnej práce na polovičný úväzok do centra K2 - kontakt s komunitou (ponuka vhodná aj pre študentov/ky magisterského štúdia sociálnej práce). Viac informácií nájdete TU.

Ďakujeme Maltézsky rád

Ďakujeme Maltézsky rád!

Aj tento rok môžu naši klienti a klientky piť Maltézsky čaj na službách, ktorý v týchto chladných mesiacoch zohreje ruky a poteší všetkých, čo na naše služby chodia z rôznych dôvodov. Aj takéto malé veci môžu klientom a klientkám pomôcť, lebo nie každý z nás má prístup k potrebám, ktoré sú pre iných normálnou súčasťou dňa alebo života.

 

Sunday the 18th. Copyright © 2012 OZ Odyseus